V VRTCIH SO PESMICE DOMA

V vrtcu »Rastja« Branik naj bi 24. aprila 2020 organizirali tradicionalno, letos že 21., prireditev »V vrtcih so pesmice doma«.

Žal pa nam je situacija izrednih razmer v državi to preprečila.

Tako vas z žalostjo v srcu obveščamo, da letos prireditev odpade. V upanju, da se situacija čimprej umiri in, da vsi ostanemo zdravi, vas lepo pozdravljam in že sedaj vabim, da se na našem koncertu srečamo naslednje leto.

Pomočnica ravnatelja: Tjaša Čehovin

VPIS OTROK V VRTEC »RASTJA« BRANIK JE PRESTAVLJEN ZA NEDOLOČEN ČAS

Glede na izredne razmere v državi in v skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport št. 6030-2/2020, z dne 13. marec 2020,vas obveščamo, da je

VPIS V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 PRESTAVLJEN ZA NEDOLOČEN ČAS.

Novi datumi vpisa bodo določeni, ko bodo vrtci in osnovne šole začele z izvajanjem programov, objavljeni pa bodo na spletni strani Mestne občine Nova Gorica in spletni strani našega vrtca.

POUK NA DALJAVO, od 30. 3. dalje

Spoštovani starši in učenci!

OBVESTILO za  1. – 5. razred

Da bi učenje na daljavo potekalo čimbolj tekoče, smo se odločili, da s ponedeljkom, 30. 3. 2020, učitelji razredne stopnje preidemo s poučevanjem na spletno učilnico XOOLTIME.

Xooltime se boste učenci prijavili preko eAsistenta s kodo, ki ste jo dobili starši na e-pošto. Starši, prosimo da otroku pomagate pri vstopu v spletno učilnico.

Na nov način prehajamo zaradi:

• uporabe različnih orodij, ki jih ponuja spletna učilnica prijavljenim uporabnikom,
  • boljše interakcije med učiteljem, učencem,
  • preprostejše oddaje naloge,
  • lažjega spremljanja dela učencev.

OBVESTILO ZA 6.-9. razred.

Učenci, v obstoječe spletne učilnice, boste s ponedeljkom 30. 3. 2020 vstopali z AAI prijavo. Starši so na e-pošto dobili  vaše uporabniško ime in geslo za dostop.

Na nov način prehajamo zaradi:

• boljše interakcije med učiteljem, učencem in sošolci (blog),
  • preprostejše oddaje naloge,
  • lažjega spremljanja dela učencev.

Starši, prosimo da otroku pomagate pri vstopu v spletno učilnico.

Davorin Majhenič, ravnatelj

Stran 1 od 2412345...1020...Zadnja »