Informacije

ZAGOTAVLJANJE PCT POGOJA OB VSTOPU V VRTEC Obveščamo vas, da je vlada RS dne 23. 8. 2021 sprejela dopolnitev Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju. Za...

Selitev vrtca

Spoštovani starši!    Obveščamo Vas, da se s četrtkom, 15.7.2021, vrtec zaradi vzdrževalnih del predvidoma za obdobje 3 tednov seli na nadomestno lokacijo in sicer v prostore prizidka devetletke pri osnovni šoli. Dnevni prihod...

OBVESTILO

S ponedeljkom, 12. 4. 2021, bo vrtec deloval po ustaljenem urniku. Starši, prosim, da posebno pozornost namenite protokolu vstopanja v vrtec (razkuževanje rok, pravilna uporaba maske, umivanje rok...

PUST

Letos smo pustovali na nekoliko drugačen način. Nismo se smeli družiti med skupinami, zato smo si v svojih skupinah naredili pustni torek  čim bolj prijeten in zabaven. Otroci v skupini Zvezdic so...

PUST

Kot se spodobi za pustovanje, so bile tudi letos maškare razposajene in se zabavale. Že zjutraj je bilo v naših igralnicah veselo pri spoznavanju maškar. Po zajtrku smo imeli pustni program, ki je vključeval dejavnosti po...

Teden pisanja z roko

V vseslovenskem projektu z naslovom Teden pisanja z roko 2020, ki je potekal od 20. 1. do 24. 1.2020, smo sodelovali prav vsi: šolarji OŠ Branik in tudi vrtčevski otroci z vzgojiteljicami (vrtec...