PROSLAVA

Obveščamo vas, da bo zaključna proslava potekala v petek, 24. 6. 2022, tretjo šolsko uro.

USTVARJANJE NA RIHENBERŠKEM GRADU

Učenci 8.razreda so si v torek, 21. 6. 2022, ogledali Rihenberški grad nad Branikom. Ob 8 uri zjutraj so se izpred šole odpravili peš proti gradu. Pot je bila prijetna in sproščena. Ko so prispeli do gradu, jih je tam že čakala prijazna gospa Alenka Pavlica, ki jim je...

28. KOLESARSKA DIRKA PO SLOVENIJI

Vljudno vabljeni na brezmejno etapo dirke Po Sloveniji z imenom BORDERLESS TOUR. Več v prilogah: Kolesarska dirka Po Sloveniji 2022 - program in Kolesarska dirka Po Sloveniji 2022 - vabilo SEZNAM spremljevalnih športnih in družabnih dogodkov: PETEK, 10....

Gledališka predstava Vzemi življenje v svoje roke

V torek, 7. 6. 2022, so si učenci od 1. do 9. razreda ogledali gledališko predstavo z naslovom Vzemi življenje v svoje roke v izvedbi Društva za boljši svet. Skozi igro so nam predstavili, kako različni mediji vplivajo na obnašanje in življenje mladostnika. Predstava...