Skoči na glavno vsebino

V teh že prav pomladno obarvanih dneh, nas je razveselila novica, da sta učenki Polona Sara Logar iz 8. razreda in Iza Bizjak iz 7. razreda dosegli visok uspeh na mednarodnem likovnem natečaju. Slednjega je organizirala Osnovna šola Sečovlje pod vodstvom likovne pedagoginje Andreje Ozebek. Tema ustvarjanja so bile novoletne voščilnice. Ker je natečaj potekal v mesecu decembru, ko smo bili vsi praznično razpoloženi, so na likovni podlagi nastajale neverjetno kreativne zamisli in ideje. Na natečaj smo namreč poslali več kot 20 kvalitetnih novoletnih voščilnic, ustvarjenih pri pouku likovne umetnosti.

Razstava najboljših voščilnic je v prostorih Osnovne šole Sečovlje.

Učenkama čestitamo za osvojeno priznanje!

priznanje_voščilnica_iza

priznanje_voščilnica_nika

priznanje_voščilnica_polona_sara

Dostopnost