V ponedeljek, 24. junija 2024, smo na šoli z zaključno prireditvijo obeležili dan državnosti, obenem pa zaključili šolsko leto in zakorakali v težko pričakovane poletne počitnice.

Prireditev so povezovali učenci 6. razreda, nastopali pa so učenci od 1. do 8. razreda, ki so s pomočjo mentorjev pripravili pester nabor točk. Obeležitvi državnega praznika je sledila ravnateljeva podelitev pohval za prizadevnost in visoke učne dosežke ter zabaven kulturni program. Razveselila sta nas tudi otroški in mladinski pevski zbor z inštrumentalisti, prireditve pa so se udeležili tudi vrtčevski otroci iz skupine Oblačkov ter devetošolci. Ob koncu prireditve smo si lahko ogledali še videoposnetek, ki so ga v sklopu valete pripravili učenci 9. razreda. Po prireditvi so se učenci z razredniki vrnili v učilnice na podelitev spričeval ter ostalih pohval in priznanj.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v GALERIJI.

Zaposleni na OŠ Branik vam želimo brezskrbne in vesele počitnice!