Skoči na glavno vsebino

Po dolgem času se v Novo Gorico vrača orientacijski tek, ki ga organiziramo v sodelovanju z Orientacijskim klubom Azimut. Tekmovanje je objavljeno tudi na spletni strani Orientacijske zveze Slovenije (več na: http://www.orientacijska-zveza.si/sl/tekma/1914/nova-gorica-olp—fvg-o-tour—nova-gorica) in je namenjeno začetnikom ter izkušenim tekmovalcem z obeh strani meja.

Orientacijski tek je za vse generacije, za družine, skupine in posameznike, tako da če se želite preizkusiti v orientaciji, je to odlična priložnost.

Kdaj: nedelja, 2. 10. 2022, s prvim startom ob 10.00 uri

Kje: start in cilj bosta na Bevkovem trgu; tečemo/hodimo po ulicah Nove Gorice

 Prijave zbiramo na mail: maja.birsa@mc-novagorica.si ali na telefon: 05 333 4020

Več informacij v LETAKU.

Dostopnost