Zaposleni v šolskem letu 2019-20

 

Ravnatelj: Davorin Majhenič davorin.majhenic(at)os-branik.si
Pouk:
1. razred: Nevenka Rojc nevenka.rojc(at)os-branik.si
Kris Frančeškin (drugi strokovni delavec) kris.franceskin(at)os-branik.si
2. razred: Jožica Randl-Marc jozica.randl-marc(at)os-branik.si
3. razred: Orjana Žvanut orjana.zvanut(at)os-branik.si
4. razred: Marinka Rus marinka.rus(at)os-branik.si
5. razred: Edes Arčon Vodopivec edes.arcon(at)os-branik.si
6. razred: Katarina Čotar (TJA) katarina.cotar(at)os-branik.si
7. razred: Jernej Krečič (GEO, ZGO, DKE, tvz, OPB) jernej.krecic(at)os-branik.si
8. razred: Januša Stibilj (ŠPO, šp – odbojka, nšp, OPB) janusa.stibilj(at)os-branik.si
9. razred: Marjana Mlinarič (SLJ, ii3) marjana.mlinaric(at)os-branik.si
Nerazredniki: Rosana Švara (MAT 7. – 9., TIT) rosana.svara(at)os-branik.si
Petra Zorn (LUM) petra.zorn(at)os-branik.si
Erika Klanjšček (GUM, otroški in mladinski pevski zbor) erika.klanjscek(at)os-branik.si
Mateja Pegan Žvokelj (NAR, BIO, KEM, GOS, nph,  orga   nizator prehrane) mateja.pegan-zvokelj(at)os-branik.si
Blaž Uršič (FIZ) blaz.ursic(at)os-branik.si
Suzana Mozetič (ii1, ii2, n2i) suzana.mozetic(at)os-branik.si
Anja Koron (MAT 6. r, UBE, računalnikar) anja.koron(at)os-branik.si
Podaljšano bivanje:
1. skupina Maša Blaško masa.blasko(at)os-branik.si
2. skupina Marko Curk marko.curk(at)os-branik.si
3. skupina Jernej Krečič jernej.krecic(at)os-branik.si
Svetovalna služba: Maja Pahor (psihologinja) maja.pahor1(at)os-branik.si
Knjižnica: Marina Troha marina.thora(at)os-branik.si
Administracija: Asta Fritz (tajnik VIZ) asta.fritz(at)os-branik.si
Iris Bizjak (računovodkinja) iris.bizjak(at)os-branik.si
Kuhinja: Klavdija Colja (vodja kuhinje) klavdija.colja(at)os-branik.si
Katarina Lokar katarina.lokar(at)os-branik.si
Marko Martelanc marko.martelanc(at)os-branik.si
Čiščenje: Katja Ličen katja.licen(at)os-branik.si
Karmen Furlan karmen.furlan(at)os-branik.si
Karmen Pavlica karmen.pavlica(at)os-branik.si
Vesna Babić Ličen vesna.babic-licen(at)os-branik.si
Vzdrževanje: Franc Bizjak franc.bizjak(at)os-branik.si

Koledarček dogodkov

december 2019
P T S Č P S N
« Nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031