Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

obveščamo vas, da se bodo v mesecu varne uporabe interneta (februar 2023) učenci od 4. do 9. razreda udeležili največjega spletnega kviza, ki ga organizira ekipa Varni internet v sodelovanju z A1 Slovenija. S kvizom želijo organizatorji učence dodatno ozavestiti o pomenu varne in odgovorne uporabe spleta ter poskusiti podreti rekord GUINNESS WORLD RECORDTM.

Dogodek (kviz) bo potekal 16. februarja 2023 v prostori šole. Učenci bodo prek računalnika spremljali neposreden prenos z moderatorjem Stašom Staretom, ki jih bo vodil skozi vprašanja. Vsak učenec se bo v kviz prijavil s svojo napravo (telefon, tablica, prenosni ali šolski računalnik), s katero bo odgovarjal na zastavljena vprašanja.

Za zagotavljanje zasebnosti bo organizator zagotovil dvostopenjsko zaščito osebnih podatkov z uporabo edinstvene kode in naključno dodeljenega vzdevka.

Lep pozdrav,

računalničarka Anja Koron

Dostopnost