V soboto, 12. oktobra, smo se starši, otroci in pedagoški delavci vrtca »Rastja« podali na čudovit jesenski pohod na Sveti Martin. Vzdušje je bilo odlično, saj nas je spremljalo lepo vreme in dobra volja. Med potjo smo občudovali razglede in jesenske barve, otroci pa so radovedno raziskovali naravo okoli nas. Ko smo prispeli na cilj, smo si privoščili zasluženo malico in si vzeli čas za počitek, druženje in smeh. Pedagoški delavci vrtca smo malim pohodnikom podelili diplome za uspešno prehojeno pot, kar je otroke še posebej razveselilo. Na njihovih obrazih je bilo opaziti ponos, saj so s svojimi majhnimi koraki dosegli velik cilj.

Hvala vsem, ki ste se nam pridružili in skupaj z nami preživeli čudovit jesenski dopoldan. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spletni galeriji.