Od 7. do 13. oktobra je v Sloveniji potekal TEDEN OTROKA, s sloganom Otrok – nepopisan list. Ta poseben teden smo obeležili tudi v vrtcu. Vsak dan smo počeli nekaj novega in zanimivega. V PONEDELJEK nas je obiskalo Miškino gledališče s predstavo »Čarobna Vililandija«. Otroci so navdušeno spremljali dogajanje in uživali ob gledališki čarovniji. TOREK je bil prav poseben, saj smo naš vrtec spremenili v kino. Udobno smo se namestili in si na velikem platnu ogledali izbrano risanko. Ob gledanju risanke smo si privoščili tudi pravi kino prigrizek – pokovko. V SREDO so nas obiskali učenci Osnovne šole Branik. Zaigrali so na različne instrumente in nam zapeli nekaj pesmi. Otroci so se pridružili petju in ob tem glasno ploskali. Vzdušje je bilo res čudovito. ČETRTEK je bil dan za posebne goste. Najprej sta nas obiskala gasilca iz Prostovoljnega gasilskega društva Dornberk. Predstavila sta nam poklic gasilca in pokazala svojo opremo in gasilsko vozilo. Otroci so z zanimanjem poslušali in spremljali dogajanje. Sledil je še obisk dveh terapevtskih psov, ki so vključeni v program Tačke pomagačke. Otroci so se z njima igrali in ju božali, kužka pa sta nam pokazala nekaj trikov. V PETEK smo odšli v telovadnico, kjer smo izpeljali športno dopoldne. Skakali smo, tekli, igrali štafetne igre in preizkusili svoje spretnosti. Ob tem smo se zelo zabavali.

Teden otroka je bil poln smeha, igre in novih doživetji.

V spletni galeriji si lahko ogledate nekaj utrinkov našega dogajanja.