Skoči na glavno vsebino

Lansko šolsko leto je bilo neobičajno. Zadnji del leta se je pouk izvajal na daljavo. Da bi naše učence kar se da spodbudili k telesni aktivnosti in jih navduševali za zdrav življenjski slog, smo se pri urah športa potrudili, da smo učencem posredovali čim bolj izvirne in zanimive vsebine. To je opazila tudi komisija iz Zavoda RS za šport Planica (pod okriljem Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS), ki nam je podelila zlato priznanje za najbolj športno šolo na daljavo v Sloveniji. Prepričali smo jih s prispevki v obliki kratkih video posnetkov, v različnih pisnih oblikah ter interaktivnih vsebinah.

Čestitke vsem učencem, ki ste se na tak način športno udejstvovali in nam tudi vi pošiljali velikokrat zelo zanimive in zabavne povratne informacije.

PRIZNANJE

Dostopnost