Skoči na glavno vsebino

ZADNJA OBVESTILA

OBVESTILO

Spoštovani starši, na podlagi zadnjih medijskih obvestil o podani grožnji na spletu, bi rad delil z vami razmišljanje o pomenu vzgoje. Vloga starša je ena izmed najzahtevnejših in najpomembnejših vlog, ki jih lahko prevzamete v življenju. Vzgoja...

VPIS V VRTEC

Spoštovani starši predšolskih otrok!   Obveščamo vas, da bo vpis v VRTEC “RASTJA” BRANIK, za novo šolsko leto 2024/2025, potekal od 2. aprila do 5. aprila 2024. Obrazec za vpis »Vloga za vpis« dobite na spletni strani vrtca med dokumenti v...

Petek, 9. 2. 2024

SPOŠTOVANI STARŠI! OBVEŠČAMO VAS, DA BO VRTEC, V PETEK, 9. 2. 2024, ZAPRT. HVALA ZA RAZUMEVANJE.

DOGODKI

PISANJE Z ROKO 2024

PISANJE Z ROKO 2024

V letošnjem šolskem letu smo si v OŠ Branik zadali cilj, da čim več pišemo z roko. Tudi razna obvestila, sporočila, opravičila.. ki jih običajno kar natipkamo.  Zavedamo se namreč, da je naš način življenja tem osnovnim veščinam vse manj naklonjen,...

več...
OBISK STARŠEV V SKUPINI LUNIC

OBISK STARŠEV V SKUPINI LUNIC

V letošnjem letu so se starši odzvali povabilu k sodelovanju v vzgojnem procesu. Mamica od Lovra, Katja Blagonja, je otrokom predstavila lovstvo, kjer so otroci spoznali lovstvo v širšem pomenu besede. Lolin oče, Sebastien Fraboulet, je predstavil...

več...
VESELI DECEMBER V VRTCU

VESELI DECEMBER V VRTCU

V veselem decembru smo se v našem vrtcu veliko družili in delili praznične trenutke. Vsak dan nas je v garderobi obiskal in razveselil škratek z novo praznično vsebino. Druženje z njim je bil pomembni dnevni dogodek, saj nas je prav on vpeljal v...

več...
Dostopnost