Skoči na glavno vsebino

Lepo smo se prilagodili ritmu življenja v domu, pridno skrbimo za urejenost in čistočo sob, pripravljamo pogrinjke za obroke ter sami sledimo dnevnemu urniku in se po njem ravnamo. Imamo se lepo, vreme nam je naklonjeno, še posebej uživamo v bazenu. Vsak po svojih močeh se trudimo izboljševati svoje plavalno znanje in premagovati izzive, ki jih za nas pripravljajo plavalni učitelji.

Po vrnitvi s popoldanskega plavanja smo se okrepčali z malico in si privoščili malo počitka. In že je bila pred nami nova naloga, pri kateri smo urili svoje orientacijske sposobnosti. Z zemljevidi in kompasi smo krenili na pohod po Cerknem. Odkriti smo morali 8 orientacijskih točk, ki so nas usmerjale do končnega cilja. Bilo je zanimivo, pa tudi napeto, saj nam je učitelj Rok omejil čas. Zelo zagnano smo se lotili dela, med seboj sodelovali in uspešno našli vse točke.

Dan smo zaključili sproščujoče, s športnimi in družabnimi igrami skupaj z učenci iz OŠ Horjul.

GALERIJA

Dostopnost