Skoči na glavno vsebino

Tudi torek nam je prinesel obilico novih dogodivščin. Na bazenu smo navdušeno izpopolnjevalni in poglabljali plavalno znanje – plavali prsno, hrbtno, skakali v vodo na glavo in na noge ter se potapljali. Odlično nam je šlo.

Cerkno se je popoldan kopalo v soncu, kar je bilo kot nalašč za potep in raziskovanje njegovih znamenitosti. Presenečeni smo bili, koliko lepega in zanimivega skriva ta kraj. Sedaj poznamo že vse njegove kotičke. Vrnili smo se v dom in poželi pohvalo učiteljev za brezhibno rešene naloge. In že smo nestrpno čakali večerjo, saj so se oglašali naši želodčki.

Dan smo zaključili z večernim pohodom z lučkami. Povzpeli smo se na bližnjo vzpetino, kjer smo si ogledali sušilnico sadja, prisluhnili legendi o nesrečni graščakovi hčeri ter se razgledali po Cerkljanski kotlini. Potem pa veselo v svoje sobe, kjer smo si večer popestrili še sami – z igrami, pomenki in hihitanjem ter tako premagali domotožje.

GALERIJA

Dostopnost