Skoči na glavno vsebino

Tudi letos smo se odzvali vabilu občine Zagraj in tamkajšnje osnovne šole ter jih  v torek, 21. 11. 2023 obiskali. Toplemu sprejemu in dobrodošlici predstavnikov občine ter šole je sledil kulturni program. Petošolci iz Zagraja so nas nam z besedo, gibom in simboličnimi darili orisali pomen in vrednost medsebojnega povezovanja ter prijateljstva, mi pa smo jih razveselili z glasbenima točkama ter jim prav tako izročili lastnoročno izdelana darilca. V nadaljevanju smo družno spoznavali vlogo mirovnikov in iz lesa izdelali vsak svoj leseni kipec.

Prijetno druženje smo sklenili v športnem duhu – s skupnimi igrami na igrišču, v katerih smo se še bolj sprostili, spoznavali in spletali prijateljstva.  Vrnili smo se veselo razpoloženi, predvsem pa bogatejši za dragoceno izkušnjo.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost