Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 21. decembra, so šolski inštrumentalisti pripravili nastop za otroke v vrtcu. Šolarji sicer že več let s svojim igranjem razveseljujejo vrtčevske otroke, saj jih vsako leto povabijo na obisk v času tedna otroka, da predstavijo glasbila, na katera se učijo igrati v naši šoli ali v Glasbeni šoli. Letos oktobra so bili tako zadovoljni s predstavitvijo glasbil, da so učence povabili, če jim kaj zaigrajo in zapojejo tudi v predprazničnem času. Izvedli so znane otroške zimske in praznične božično-novoletne pesmi. Pri nekaterih so zraven zapeli tudi otroci poslušalci. Ob koncu nastopa so se jim zahvalili s sladkim darilcem in voščili vesele praznike ter vse dobro v novem letu, v upanju, da jim tudi v prihodnje kakšno urico polepšajo z glasbo.

Utrinke si lahko pogledate v galeriji.

Dostopnost