Skoči na glavno vsebino

V sredo, 6. 3. 2024, je ob 13. uri potekalo vseslovensko šolsko tekmovanje v znanju Vesele šole. Letošnji naslov tekmovanja je bil »Misija znanje«, čigar cilj je z družbeno aktualnimi temami slediti dogajanju v svetu in ozaveščati mlade ume z zanimivo predstavljenimi poučnimi temami na osnovnošolski ravni. Priprave so potekale po konceptu spletnih učnih poti s pestrimi, informativnimi in hkrati igrivimi spletnimi nalogami.

Tekmovanje je za mlade tekmovalce pustolovščina, v kateri spodbujajo odkrivanje novih stvari, ustvarjalnost, sodelovanje in kritično razmišljanje.

Na naši šoli se je tekmovanja udeležilo 10 učencev: en četrtošolec, šest petošolcev in tri osmošolke. Odlično uvrstitev, in s tem osvojitev bronastega priznanja, so si prislužili: Matic Ambrožič iz 4. razreda, Tara Smerajc in Samo Baša iz 5. razreda ter Kiara Markić in Ela Pirih iz 8. razreda.

 

Vsem tekmovalcem in nagrajencem še enkrat čestitamo za izkazan trud in osvojene dosežke!

Dostopnost